Nutitelefonide kaitseklaasid ja milleks need vajalikud on!

 

“Ma kriimustasin oma viimase telefoni ekraani ja tahan seda uuel telefonil vältida. Ma ei ole plastik kaitseklaasi fänn, kuid olen kuulnud palju kaitseklaasidest. Kas kaitseklaasid on paremad kui plastikust?”

Telefon kukkus maha ning nüüd kükitab ekraanil „ämblikuvõrk“. Õnnetused ei hüüa tulles, aga ei saa ju mitte kunagi kindel olla, et selline olukord sind ei taba.

Kui ei tahaks, et olemasoleva telefoni ekraan katki läheks, siis võiks mõelda Kaitseklaasi investeerimisele..

Plastikust kaitsekile vs Kaitseklaas. Millise peaksid valima?

Mis vahe on plastikust kaitsekilel ja kaitseklaasil?

Kaitseklaasid on ilmselt ainus asi, mida me soovitame ,millega igaüks saaks oma nutitelefoni kaitsta. Mis tüüpi kaitse peaksid oma nutitelefonile valima. Klaas või plastik? Suurim erinevus meie perspektiivist on vastupidavus. Kaitseklaasi eripära ongi see, et see on vastupidavam ning jätab ka väljanäegmise kaunima. Seda on kergem puhastada ning peab kauem vastu.

 

Enne üksikasju arutame peame eadma, mida kaitseklaas teie nutitelefoni jaoks tegelikult teeb. Kõik, mis teeb on pakkuda teie nutitelefonile täiendavat kaitset. See ei kaitse tegelikku ekraani. Servale kukkumisel võib ikkagi ekraani puruneda. Nagu näiteks, kindad takistavad kriimustusi, kuid ei muuda meie luid tugevamaks.

Miks peaks valima kaitseklaasi.

Äärest- ääreni kaitseklaas
Äärest- ääreni kaitseklaas

 

Siin on kolm kaitseklaasi omadust.

  1. Teie nutitelefoni ekraan näeb välja suurepärane. Nagu midagi ei oleksi ekraani peal. Sõrmejäljed ei ole silmatorkav kaitseklaasil ning sellepärast ei ole ka puhastamine ningi ka selle puhtana hoidmisega mingeid probleeme.
  2. Kui olete vaadanud kaitseklaase, siis olete ehk tähele pannud , et enamik neist väidab olevat 9H tugevusega. Mis tähendab tehniliselt seda ,et klaasi on võimalik ainult teemantiga kriimustada, kui realistlikult võttes tulevad kriimud siiski ajaga. Tundub nagu me laidaks 9H tugevusega klaasi maha aga tegelikkuses on see ikkagi kindlam kui plastikust kaitsekile ja 3H ning 6H tugevusega kaitseklaasid.
  3. Kaitseklaase on väga erinevate suurustega, seega on see ka üks pluss. Kui valida näiteks äärest- ääreni kaitseklaas ja sellele lisada ka veekindel korpus on tulemuseks veekindel ja tolukindel telefon.

Kui te ostate karastatud klaasist kaitseklaasi siis on mõistlik kulutada natuke rohkem raha ja valida pisut kallim

Ning teadmiseks, ükskõik millise ostad, peab olema ettevaatlik ühte asjaga: osta oma seadme jaoks tehtud kaitse. “Tundub sama” või “seda tüüpi sobiv” võib hiljem halvaks ostuks osutuda ning te kahetse seda. Nende kaitseklaasid võivad lõpuks lahti tulla või võivad jääda nii, et neid ei ole hiljem enam mugav kasutada.

Leia oma seadmele sobiv siit

Jäta kommentaar