KKK

Siit lehelt leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele. Kui teil peale KKK-ga tutvumist on jätkuvalt küsimusi meie toodete või teenuste kohta siis võtke julgelt ühendust meie klienditoega. Kontaktid on leitavad siit!

Kiiresti mu kaup kohale jõuab?
Üldiselt on Keisser.ee e-poes toodete tarneaeg 7-14 tööpäeva puhtalt tänu kauba valiku suurusele (100 000+ toodet) ja vajalike dokumentide vormistamisele. Täpsealt saate lugeda transpordi kohta siit!

Kaugel on mu saadetis?
Kui tarneaeg on möödunud või tunnete lihtsalt huvi tellimuse staatuse kohta siis võtke meiega julgelt ühendust aadressil info@keisser.ee või kiirete küsimuste korral helistage (+372) 6 999 443.

Saatsin e-maili, kuid pole veel vastust saanud?
E-mailidele vastame üldjuhul tööpäevadel esimesel võimalusel, kuid kiirete küsimuste korral on 24/7 klienditugi saadaval numbril (+372) 6 999 443.

Kas kaup on teil kohapeal olemas ja kas saaks järgi tulla?
Meie esinduses on laos olemas mitmeid tooteid, kuid kogu valik ei ole esinduses saadaval. Kui toote juurde on märgitud info, et tegu on laotootega siis on võimalik sellele ka järgi tulla. Muul juhul on kauba tarneaeg tavapärane.

Tellitud toode ei sobi mulle?
Kui kaup teile mistahes põhjusel ei sobi siis palun täitke taganemisavaldus, mis on leitav siit!  Peale avalduse esitamist võite kauba saata Haabersti Smartposti või Haabersti Omniva pakiautomaati numbrile +372 5333 3121

Ei leia oma seadme mudelit tootefiltritest?
Proovige külastada meie veebilehte oma nutitelefonist ning kasutage ‘Tuvasta seade’ nuppu pealehel. Kui siis ka enda tooteid ei leia siis võtke palun ühendust klienditoega! Oma seadme mudeli leidmisel ärge kasutage tootja nime (Apple iPhone 6S asemel kirjutage lihtsalt iPhone 6S).

Kust on teie kaup pärit?
Osa meie tooteid on hiina kvaliteetsetelt tootjatelt (Xiaomi, Nillkin jne)  ja osa on Euroopa ladudest. Impordime kõik tooted otse tootjatelt (s.t. ei kasuta aliexpressi, ebay’d vms) ning vastutame toodete kvaliteedi ning EU nõuetele vastavuse eest. Tellides meilt võid kindel olla, et toode on kvaliteetne, dokumenteeritud ja EU nõuetele vastav. Kõiki meie kaupu kontrollib importimisel Eesti Toll.

Ei saa tooteinfost aru, kuna see inglise keelne?
Võta meie klienditoega ühendust ning vastame kõik toodetega seonduvad küsimused. Meie täpsed kontaktid leiate siit!