Meist

Commerce Trading OÜ 100% Eesti kapitalil põhinev grupp, mis haldab mitmeid e-poode Eestis, Soomes, Lätis ning Leedus. Commerce Trading OÜ tegutseb alates 2017 aastast ning me impordime ja teostame hulgimüüki üle 300 000 erinevale tootele üle Euroopa.

Aitame Teil leida parima lahenduse aja ja raha säästmiseks. Meie firma motoks on olla klientidele läbipaistev partner ning pakkuda parimat klienditeenindust koos laia kaubavalikuga!

Klientidele

Keisser.ee on e-pood, kus Te säästate nii oma aega kui ka raha, sooritades ostud kodust või töölt lahkumata. Täiendame pidevalt toodete valikut ja ostmise mugavuse ning turvalisuse tagamiseks pakume oma sõbraliku klienditeeninduse abi nii tellimuse vormistamisel kui saadetise kättesaamise osas. Keisser.ee on suurim telefonide lisatarvikute e-pood Baltimaades!

Meie eelised:

  • väga lai toodete valik ning mugav otsingu ning tellimise süsteem;
  • turvaline e-pood kaupade tellimiseks;
  • auhinnatud kasutajamugavus;
  • automaatne mudelituvastus;
  • garantii ning kaupade tagastamise võimalus vastavalt Eesti Vabariigi seadusele;
  • grupipõhine püsikliendi soodusprogramm.

Meie kliendid on meie jaoks kõige olulisemad. Pakume personaalset ja alati abivalmis teenindust. Meie kliendid on meie sõbrad ning hoolitseme selle eest, et probleemide tekkimisel oleksime Sinu jaoks alati olemas ja aitaksime Sind. Kindlasti pöördu meie poole kui Sa ei ole millegagi rahul. Vastame alati võimalikult kiiresti Sinu kõikidele küsimustele ja leiame alati lahenduse!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, siis võta julgesti ühendust! Kirjuta meile e-mail info@keisser.ee või helista +372 6 999 443.

Commerce Trading OÜ gruppi kuulub mitmeid erinevaid e-poode, uuri lisa:

Meist 1
Meist 2
Meist 3
Meist 4
Meist 5
Meist 6