Teadagi et juhtmevabad laadijad ei ole enam uus leiutis!

 

Kuna Appel on teinud viimasel ajal märgatava hüppe terves kategoorijas siis on see järkus muutunud tähtsamaks. Kuigi teie telefon töötab ka sellega kaasa tulnud laadijaga, on siiski juhtmevaba suurepärane öökapile või kontorilauale, mis muudab seadme laadimise ülimalt lihtsaks. See on küll väike muudatus aga sellega tagad alati laetud aku.

Parim juhtmevaba laadija praegusel turul: RavPower Fast Charge Wireless Charging Pad

RavPower on üks kõige populaarsematest laadimisseadmete lisavarustust pakkuvatest ettevõtetest, kes konkureerivad toodetega nagu akukomplektid, laadimis adapteritega, kaablid.

Firma on usutavalt vilunud asjatundja jutmevaba laadijate puhul, Fast Charge Wireless Charging Pad on peaaegu teinud silmad ette kõigile jutmetega laadijatele. Sellise hinna juures võiks mõelda, et seda on palju ja ilmselt teil ongi õigus – isegi RavPower müüb sarnaseid laadijaid, mis toimivad vähesemal määral aga samal tasemel. Kuid erinevalt enamikust teistest odavamatest valikutest, sisaldab Fast Charge ka 24W võimsust.

Efektiivsuse osas annab RavPower Fast Charge väljundiks kuni 10 W võimsuse – piisab regulaarse kiiruse laadimisest (tavaliselt 5 W), Samsungi 9W kiirlaadimisest ja Apple’i enda 7,5W-ist, mis on iPhone 8 ja X-le tulevane uuendus.

Kuigi kiirlaadimine ei paku üsna märkimisväärset eelist, nagu see on juhtmega laadimisel, vähendab see ikkagi teie laadimisaega, eeldusel, et teie seade seda toetab.

A stiilis alternatiiv: Samsung Fast Charge Wireless Charging Stand

Samsung ei pruugi olla esimene nimi, mis tuleb juhtmeta laadimisel meele, kuid ettevõte on juba mõnda aega võtnud juhtmeta laadijad kasutusele koos oma Galaxy nutitelefonidega. Samsungi kiirlaadimisseadme laadimisalus toetab Samsungi 9W kiirlaadimist, mis tähendab, et see peaks töötama iPhone’iga iga kord, kui see tarkvara uuendatakse ka kiireimate kiiruste jaoks. Ja nagu RavPower, on kaasas ka suure võimsusega USB-seinaühend.

Teised valikud.

Qi traadita laadijate eeliseks on see, et lõpuks on nad kõik samad, nad kõik teevad enamvähem samaväärselt tööd, nii et eeldades et teil on midagi, mis on ette nähtud teie seadme kiirlaadimise taseme toetamiseks ja seinakontaktiks siis on väga väike võimalus valesti minna. Selliste asjadega nagu esteetika, vormi tegur ja isiklikud eelistused mängivad selles olulist rolli, on palju võimalusi, kas soovite maksta rohkem, maksta vähem või lihtsalt midagi muud kui meie esmast valikut.

Leia oma seadmele sobiv siit

Jäta kommentaar