Enamus meist ei oma kõrgkvaliteediga kaamerat aga see eest on teinud telefoni objektiiv selle töö ära!

Peaaegu igaühel on tänapäeval nutitelefon koos korraliku kaameraga. Juhul, kui sa oled mõelnud tõusta telefoniga pildistamisel järgmisele tasandile siis selleks on telefoni objektiiv ideaalne vahend. Praegusel hetkel on välja tulnud palju erinevaid varjante, mis sisaldavad erinevaid objektiive, üks kõige levinumaid on kalasilm objektiiv, 180-kraadise vaateväljaga on kalasilm objektiivi surematuks plussiks suurejoonelisi maastikke või muu taoliste piltide tegemisel.

 

AUKEY PL-WD03 110°

#PARIMADPILDIDTELEFONIGA. Kasulik telefoni objektiiv. 1
kliki pildile, et näha infot.
  • Professionaalne kaasaskantav 110 ° lainurk objektiiv, koos eemaldatava kummikorkiga, mis ühildub kõigi mobiilseadmetega
  • Laia nurga objektiiv 110 ° vaateväljaga, mis sobib ideaalselt laiadele maastikele, gruppide ja suurte linnapiirkondade pildistamiseks
  • Eemaldatav pehme kummist klambrit on lihtne reguleerida ja see ei jäta teie nutitelefonile kriime ega ka muid märgiseid

MOMAX X-Lens universaalne 3 in 1 objektiiv

#PARIMADPILDIDTELEFONIGA. Kasulik telefoni objektiiv. 2
Kliki pildile ning tutvu tootega!
  • Kasutades seda, täiustab see sinu pilte ideaalsuseni.
  • 10x makro ja 15x makro objektiivi kombinatsioon on 30x makro objektiiv.
  • Ideaalne kasutada väikeste objektide, pildistamiseks.
  • Imeline fookuskaugus 12-15 mm, hea makrovõtete jaoks.
  • 3-me tüüpi suurenduskaamera, mis vastab teie erinevatele vajadustele
  • Optilise klaasist lääts + CNC

 

 

 

Kuidas leida endale sobiv telefoni objektiiv!

Kui soovite oma nutitelefonil olemasolevat kaamerat täiendada lisakomplekti näol, on teil valikus väga lai valik objektiive. Hea objektiiv peaks alati pildi kvaliteeti tõstma, mitte halvendama, ja enne kui otsustate mõnda komplekti osta, siis toome välja ka mõned tegurid.

Lihtne kasutada.

Tähtis on teada, et sellised objektiivid mida ei ole lihtne kasutada, leiavad oma tee peagi sahtlipõhja. Väga laialt levinud on sellised millel on kummist otsad, need takistavad libisemist.

Materjalid ja vastupidavus.

Turul on saadaval suurepäraseid objektiive, mis pakuvad optilist klaasi ja muid kindla kvaliteediga materjale, need suurendavad üldist vastupidavust. Mõned komplektid sisaldavad vastupidavaid läätse transportimiseks mõeldud hoidlaid, et hoida koos kõiki komponente.

Hind

Isegi kõige tõsisem fotograaf ei soovi oma telefoni objektiivi peale kulutada rohkem kui 100€. Häid vidinai võib leida ka odavamalt. Lõppude lõpuks on oluline säilitada funktsioonide ja kulude tasakaalu.

Ilmselt on pildikvaliteet kõige olulisem tegur, mida tuleb arvestada, kuid see kõik sõltub sellest, millist tüüpi objektiivi soovite pildistamisel rohkem kasutada.

 

Endale meelepärase ja sobiliku saate valida siit!

Jäta kommentaar