Parim kaaslane muusika sõpradele koju, kontorisse või stuudiosse.

Kaasaskantav bluetooth kõlar.

 

Mõni inimene ei suudagi kodukontoris töötada, ilma et Tema lemmik muusika taustal ei mängiks. Lemmik loo saatel läheb kõik tegevused kiiremini, ning meelidvamalt. Sarnaselt paljudele kodus töötavatele inimestele, kellel on oma kodukontor või stuudio, neilgi on loodud õige heli taustaks, sellega soosid paremat tootlikkust ja kodus töötamist.

 

#muusikakaasaigalepoole. Bluetooth kõlar. 1
Remax hall kõlar

Bluetooth-kõlarid on väikesed, mugavad ja taskukohased. Need nõuavad tunduvalt vähem ruumi kui standard kõlarid ja neid saab peaaegu kõikjale kaasa võtta. Paljud kaasaegsed seadmed on varustatud sisseehitatud kõlaritega, kuid need ei toimi sama hästi nagu me tahaksime.

Kuna Bluetooth-kõlarid on eraldiseisvad seadmed, pakuvad nad paremat helikvaliteeti kui nende sisseehitatud kolleegid. Kui otsite oma kodukontori või stuudio jaoks kvaliteetset Bluetooth-kõlarit, on valikus palju tooteid.

Tutvu ka Keisseri valikuga Siin.

Tänapäeva suur valik võib olla hirmutav. Aga, kui teate, mida otsite, on teile palju lihtsam leida endale Bluetooth-kõlar.

 

Miks peaksite oma kodukontorisse või stuudiose soetama Bluetooth-kõlari?

Teie kodune kontor on koht, kus saate lõõgastuda ja tööd teha. See on ka koht, mis kipub olema üks väiksemaid alasid teie kodus. Võimalik et kodukontoris pole väga palju ruumi, on Bluetooth-kõlar suurepärane alternatiiv traditsioonilisele stereosüsteemile. Kui kuulate muusikat kontoris või stuudios, ei taha enamik inimesi suurest stereost loodud helitugevust. Arvuti kõlarid ei ole sama kvaliteetsed kui spetsiaalne stereosüsteem. Ilmselt polegi vaja kahte kõlarit ja kuna Bluetooth kõlar on üks toode, maksab see vähem, kui alternatiivid. See võib anda teile õrna heli ja võimaldab kuulata oma lemmikmuusikat ja hoida helitugevust piisavalt madalal, et vältida teiste inimeste häirimist kodus või stuudios.

Kes peaks ostma kaasaskantava Bluetooth-kõlarit?

#muusikakaasaigalepoole. Bluetooth kõlar. 2
Beež kõlar

Bluetooth-kõlar on suurepärane toode kõigile, kellel on väike seade, ning see võib pakkuda helikvaliteeti, mis on Interneti raadio, podcastide ja tavalise muusika jaoks piisavalt hea. Kuna kaasaskantavatel Bluetooth-kõlaritel on laetav aku, saab neid kaasa võtta ja kasutada peaaegu kõikjal. Mõned inimesed võtavad oma Bluetooth-kõlarit ka randa, teised eelistavad seda pargis nautida. Stuudio või kodukontor on mõned parimad kohad, et nautida kaasaegse Bluetooth-kõlariga loodud erakordset helikvaliteeti. Peaaegu iga uus nutitelefon pakub Bluetooth-tehnoloogiat, mis võimaldab teil heli juhtmevabalt kuulata. Kui olete kõneleja, saate seda oma lemmikseadmega sünkroonida ja kuulata muusikat umbes 40m kaugelt. Sõltuvalt kõlarist võib vahemik olla pikem või lühem. Kui teile meeldib kuulata muusikat ja omada nutitelefoni või sarnast seadet, on Bluetooth-kõlar teile ideaalne kaaslane.

Parim Bluetoothi ​​kõlar: asjad, mida tuleb kaaluda

Kui olete parima Bluetooth-kõlari otsingul, on teil vaja kindlalt teada teatuid asju. Üks kõige olulisemaid funktsioone, mida kaaluda, on vahemaa. Üsna tavaline viga on, kui osta Bluetooth-kõlar siis ei vaadata seda kui palju seade signaali vahemaad pakub. Kõlari paigutus on samuti väga oluline. Mitmed uuemad tooted pakuvad signaali vahemikku 30 kuni 45m. On mõned tooted, mis saadavad signaali kuni 60 meetrini, kuid signaali tugevust mõjutavad takistused, nii et isegi kui toode reklaamib vahemikus 60meetrit, on ebatõenäoline, et see töötab tegelikult ka 60meetri kaugusel.

Bluetoothi ​​versioonid ja aku tööiga.

Bluetoothi ​​kõlarite ostmisel märkate, et enamik kaubamärke reklaamivad Bluetoothi ​​versioone, mida toode kasutab. Praegu ei kasutata peaaegu mitte ükski esimest versiooni, kuid siiski on turul endiselt veel tooteid, mis töötavad versioonis 2.1. Tänu eelistustele kasutavad enamik kaasaegseid kõnelejaid Bluetooth 4.0 versiooni.  Oluline on mõista, et erinevad versioonid on eri eesmärkidel. Näiteks kasutab enamus fitness-jälgijaid 4.0, kuna see võimaldab andmete kogumist. Seadmed, mis lihtsalt peavad muusikat edastama, võivad töötada hästi versiooniga 2.1. Kõrgema versiooni number ei tähenda alati, et see parem on.

#muusikakaasaigalepoole. Bluetooth kõlar. 3
XOOMZ blue kõlar

 

Aku eluiga on veel üks oluline kaalutlus. Kui kavatsete kasutada oma kõlarit kodukontoris, peate ikkagi tähelepanelikult tähelepanu pöörama aku kasutusajale.  Te ei tea kunagi, kui soovite oma kõlarit võtta ja kuulata kodust või stuudiosest eemal. Kui teie kõlarite esmane eesmärk on selle kasutamine kodu/stuudio ümber, siis piisab nelja kuni viie tunnisest akust. Väljasõitude jaoks soovitame pikemat aku kasutusaega.

Helikvaliteet.

Kuna kogu Bluetooth-kõlarite kogu mõte ongi heli kuulamine siis on sellel helikvaliteet väga oluline. Paljud inimesed arvavad, et kõrgem hind võrdub parema helitugevusega. Kuigi see ei ole alati tõsi. On olemas mõned kõlarid, mis on disainitud bassi jaoks. Kahjuks ei saa te enne selle ostmist kõlarit testida, seega peate tähelepanu pöörama toote kirjeldusele.

Jäta kommentaar