Akupangad ja nende peamine omadus on mahutavus. Mahutavust mõõdetakse milliamper-tundides (mAh). Mida suurem on akupanga mahutavus, seda suuremaid akusid on see võimeline laadima. Kui sul on telefon, mille akumahutavus on 1500 mAh, siis teoorias saaksid sama suure mahutavusega akupangaga oma telefoni täis laadida ühe korra. Lisaks mahutavusele tuleks akupanka valides jälgida ka voolutugevust. Kui akupanga voolutugevus on liiga väike, siis suuremaid seadmeid nagu tahvelarvutid see laadima ei hakka. Paljudel akupankadel on erinevate seadmete laadimiseks ka erineva voolutugevusega pesad. Turvaline valik on akupank, mille voolutugevus on vähemalt 2,1 A.

Keisser pakub väga laias valikus erineveid akupankasid.
Suurema valiku leiad https://keisser.ee/tarvikud/solar-akupank/
Turule on tulnud eriti keskkonnasäästlikud päikeseenergiaga laetavad akupangad, mis koguvad ühe enam polulaarsust just enda võimele toota elektrit puhtalt ja keskkonnasõbralikult.

Päikesepaneeliga akupank on seade, mis võimaldab salvestada päikeseenergiat akusse ning seda hiljem kasutada elektriseadmete toitmiseks. See on kasulik eriti olukordades, kus on vaja laadida seadmeid öösel või päikesevalguse puudumisel. Päikesepaneeliga akupank on tavaliselt varustatud mitme väljundiga, mis võimaldab samaaegselt laadida mitut seadet.

Päikesepaneeliga akupanga eeliseks on selle keskkonnasõbralikkus ja võimalus saada elektrit ka ilma ühenduseta elektrivõrguga. See muudab selle kasulikuks lahenduseks matkamiseks, reisimiseks ja muudeks tegevusteks väljaspool kodu. Lisaks sellele võib päikesepaneeliga akupank olla ka majapidamises kasulik alternatiiv varutoiteallikana, kui elektrivõrgus tekib probleeme.

Kuigi päikesepaneeliga akupank võib esmapilgul tunduda kallis investeering, tasub see end pikemas perspektiivis ära. Päikesepaneelide hind on viimastel aastatel märkimisväärselt langenud ning seadmed on muutunud ka mugavamaks ja tõhusamaks. Lisaks sellele võib päikesepaneeliga akupank aidata säästa raha, kuna ei ole vaja kulutada elektri eest lisatasusid ning seda on võimalik kasutada ka kaugemates piirkondades, kus elektriühendus võib olla kulukas või keeruline.
Kokkuvõtteks võib öelda, et päikesepaneeliga akupank on nutikas ja keskkonnasõbralik viis elektri salvestamiseks ja kasutamiseks, mis sobib eriti hästi matkamiseks ja väljaspool kodu viibimiseks. Lisaks sellele võib see olla kasulik alternatiivne energiaallikas majapidamises, mis aitab säästa raha ja keskkonda.